Auktioner Konst & Grafik Arvid Öström, olja på pannå

Bilder Arvid Öström, olja på pannå

Arvid Öström, olja på pannå

500 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Edvin Öhrström, vas, Ariel, Orrefors

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 7 minuter

ARTUR LINDQVIST, trädgårdsgrupp, 5 delar, Grythyttan Stålmöbler AB, 2020-tal

Värdering: 12 000

Bud: 10 000 SEK

Västmanland

Slutar om 7 minuter

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskriven, fåtölj, The Studio, 1930/1940-tal

Värdering: 12 000

Bud: 600 SEK

Västmanland

Slutar om 7 minuter

BRUNO MATHSSON (1907-1988), fåtöljer, ett par, "Mina"

Värdering: 6 000

Bud: 200 SEK

Västmanland

Slutar om 7 minuter