Bilder HERBERT SNELL (1860-1936), olja på pannå, otydligt signerad
Landskap, 28 x 32 cm
Slutar om 1 timme 53 minuter
Slutar om 1 timme 53 minuter
Landskap, 28 x 32 cm
Slutar om 1 timme 53 minuter
Slutar om 1 timme 53 minuter