Bilder ÅKE WICKSTRÖM (född 1927), olja på duk, signerad
Sällskap i interiör, "Vekerum", "Amanda fyller, händelse 1943", ca 32 x 38 cm
Slutar om 2 timmar 17 minuter
Slutar om 2 timmar 17 minuter
Slutar om 2 timmar 17 minuter
Slutar om 2 timmar 17 minuter