Bilder SÄNGBORD, 1800-/1900-tal

SÄNGBORD, 1800-/1900-tal

600 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Fanerat medd mahogny, lös skiva av marmor, höjd ca 77, 40 x 40 cm

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 43 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 43 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 43 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 43 minuter