Bilder Karl Gustaf Nilson, Litografi
Saknar glas, Små skador
Slutar om 3 timmar 35 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 37 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 39 minuter