Bilder Fiskerulle Ambassadeur 10000 CA

Fiskerulle Ambassadeur 10000 CA

350 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

DUMPER plåt Made in Japan L:26 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

UPPSATSSKÅL med strutvas. Rörstrand 18/1900 tal. Krackeleringar och missfärgning förekommer. H: 38 cm.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

FAT Kina äldre 29*22 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

FOTSKÅL Kina 1800-tal L:18,5 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 6 minuter