Bilder Omega Seamaster, damur, stål

Omega Seamaster, damur, stål

2200 SEK

Värdering: 700 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Hylla Kajsa och Nils Strinning, String, 3 hyllplan, grålackade gavlar. Bredd: 48 cm. Djup: 45 cm. Höjd: 220 cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Färglitografi Rolf Steinberg. Signerad, numrerad 43/70, daterad -92 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Parti kuriosa 7 del

Värdering: -

Bud: 300 SEK

2 Karmstolar.

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Ångermanland