Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk
tidigt 1800-tal, pojkporträtt, bildmått 37 x 31 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 6 timmar 34 minuter
Slutar om 6 timmar 35 minuter