Bilder Olja på duk, okänd konstnär
Stallinteriör, 1800-tal, monogramsignerad, 24 x 31 cm, krackelerad duk, färgbortfall
Slutar om 9 timmar 18 minuter
Slutar om 9 timmar 18 minuter