Bilder Bordsur, Ansonia, USA
Sekelskifte 18/1900-tal, onyx, pendel finns, höjd 32 cm, smärre bruksslitage, fungerar ej.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 5 minuter
Slutar om 4 timmar 5 minuter