Bilder Mässingsljusstakar, 1900-tal
5 st. därav en stämplad W.M.F. No 20, en Ystad Metall, höjd 20 - 23 cm. Fint skick.
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK