Bilder Fruktservis, "Jazz", Einar Luterkort, Ekeby
Fruktservis, "Jazz", Einar Luterkort, Ekeby
1930-tal, grönglaserade, ett stort fat diam 33 cm, samt 11 assietter, smärre bruksslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK