Bilder Akvarell, Oscar Reutersvärd
Abstrakt motiv, signerad, bildmått 31 x 24 cm.
Slutar om 7 timmar 52 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 54 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 56 minuter