Bilder Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza
Kvinna vid grind, signerad, samt daterad 1885, bildmått 177 x 136 cm, rammått 197 x 157 cm. Ej examinerad ur ram.
Slutar om 10 timmar 14 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 10 timmar 16 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 18 minuter