Bilder Askfat/skål, Rörstrand
Tidigt 1900-tal. längd 13,5 cm, smärre slitage
Slutar om 2 timmar 58 minuter
Slutar om 3 timmar
Slutar om 2 timmar 58 minuter
Slutar om 3 timmar