Bilder Lockask, Karl Hansen Reistrup, Herman Kähler
Danmark tidigt 1900-tal, höjd 14 cm, nagg, lock med sprickor
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 2 timmar 26 minuter
Slutar om 2 timmar 26 minuter