Bilder Mindre skulptur, möjligen Staffordshire
England omkring sekelskifte 18/1900-tal, bredd 9 cm, smärre ytslitage
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 3 timmar 37 minuter
Slutar om 3 timmar 37 minuter