Bilder Matta, rölakan, Anna-Greta Sjöqvist
260 x 200 cm, monogramsignerad AGS, samt IEK?, smärre bruksslitage.
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 400 SEK
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK