Bilder Klockor m.m.
Dam- samt herrarmbandsur, savonett med kedja, Seiko m.m. Klocklänkar, klockaskar, Certina, Eterna, slitage, skador.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK