Bilder Elgitarr, samt förstärkare

Elgitarr, samt förstärkare

1000 SEK

Värdering: - SEK

Elgitarr, Marquant, fungerar, saknar svajarm, slitage. Förstärkare, Fender Eightyfive, 200 watt, fungerar. Slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Oljemålning Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja på duk, ej signerad, intygad a tergo, sterbhusstämpel och signatur, yttermått inklusive ram: 71x56

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Coasters 6 st, silver, 1945, diameter, 8. Vikt: 260 gr

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Fat Kina. Diameter: 15 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

2 Kokböcker,

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland