Bilder Tallrik, Kina, 1700-tal
Dekor i underglasyrblått med växter, diam 22 cm, nagg.
Slutar om 8 timmar 44 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 8 timmar 46 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 8 timmar 48 minuter