Bilder Olja på pannå, Harry Meuller
Abstrakt motiv, signerad, bildmått 28 x 22 cm
Slutar om 8 minuter
Värdering: 12 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Västmanland
Slutar om 8 minuter
Slutar om 8 minuter
Värdering: 12 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Västmanland
Slutar om 8 minuter