Bilder Spegel, Nyrokoko
1800-talets slut, mahogny, med skuren dekor, höjd 125 cm, bredd 40 cm, åldersrelaterat bruksslitage.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 2 timmar
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 2 timmar
Slutar om 2 timmar