Bilder Hänkelvas, Gunnar Nylund, Rörstrand
Glaserat stengods, signerad GN, II:a sortering, höjd 23 cm, smärre slitage, men ngt kantslitage.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 14 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 14 minuter
Slutar om 1 timme 14 minuter