Bilder Litografi, Ardy Strüwer
Signerad, samt numrerad, bildmått ca 57 x 77 cm
Slutar om 5 timmar 33 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 5 timmar 35 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 5 timmar 37 minuter