Auktioner Möbler Fåtölj med fotpall, "Delta Adventure", Brunstad

Bilder Fåtölj med fotpall, "Delta Adventure", Brunstad

Fåtölj med fotpall, "Delta Adventure", Brunstad

7000 SEK

Värdering: - SEK

Obetydlig slitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

HYLLOR & KONSOLER 2 hyllplan 59*28 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Solur.

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Ångermanland

Färglitografi Jean Picard Le Doux, Oiseau soleil. Signerad, numrerad 21/150. Färglitografi, bildmått: 44x37 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Oljemålning Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och daterad -56, kust. Signerad. Olja på duk, 58x110 cm, yttermått inklusive ram: 72x123 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK