Auktioner Konst & Grafik Litografi, Klas Parknäs

Bilder Litografi, Klas Parknäs

Litografi, Klas Parknäs

1300 SEK

Värdering: - SEK

"Förundrandets lättnad", signerad, samt numrerad, bildmått 34 x 40 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

313 Kompressor mm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Närke

314 Traversvagn

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Närke

315 Arbetsbord me skruvstycke

Värdering: -

Bud: 440 SEK

Närke

316 Div Redskap inte pirran

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke