Bilder Karaff, Anna Örnberg, Strömbergshyttan
Underfång, lock i form av fågelhuvud, signerad, höjd 35 cm, smärre slitage.
Slutar om 2 timmar 9 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 11 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 13 minuter