Bilder Vaser, Kjell Engman, samt Bertil Vallien
2 delar, höjd 19,5 - 26 cm. Fint skick.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 900 SEK
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK