Bilder Litografi, Salvador Dali
Litografi, Salvador Dali
Signerad samt numrerad (103/250), bildmått 39 x 52 cm, mindre fuktskada i nedre hörnet i passpartout.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK