Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
Ett par, dekor i polykroma färger,med blommor, diam 10 cm, höjd 5,5 cm, kantslitage, en med bottennagg, för övrigt bra skick.
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 800 SEK