Bilder Skål, Kina, 1900-tal
Polykrom dekor, med figurscen, diam 10,5 cm, höjd 5 cm, smärre bruksslitage.
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 36 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 38 minuter