Bilder Parti silver

Parti silver

4800 SEK

Värdering: - SEK

Punschmuggar, salt och pepparkar, fat m.m. Vikt 800 gram.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Matsalsskåp Gustaviansk stil. Bredd: 114 cm, bredd: 44 cm, höjd: 174 cm, nyckel

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Ring 23k, slät. Vikt: 3,8g ca, ringmått 19. Vikt: 3,5 g

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK

Bandslip/smärgel.

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Ångermanland

Blandteknik Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinterlandskap. Signerad, daterad 1920,15x20 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK