Bilder Skålfat, Kina, 1900-tal
Krackelyrglasyr, stridsscen, polykroma färger, diam 31 cm, smärre slitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK