Bilder Matta, rölakan, Ingegerd Silow
Monogramsignerad IS, 202 x 139 cm, smärre bruksslitage.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK