Bilder Matta, Rölakan

Matta, Rölakan

900 SEK

Värdering: - SEK

Monogramsignerad GS, 310 x 200 cm, bruksslitage, smutsiga/skadade fransar.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal

Värdering: 7 000

Bud: 2 200 SEK

BANG & OLUFSEN, Beomaster Century, för cd- och kassettband

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

JACKIE LYND, ytterfoder, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter