Bilder Matta, Rölakan
Monogramsignerad GS, 310 x 200 cm, bruksslitage, smutsiga/skadade fransar.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 200 SEK
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK