Bilder Olja på pannå, Severin Nilsson
Naturmotiv, signerad, 22 x 41 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 59 minuter
Slutar om 4 timmar 59 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 59 minuter
Slutar om 4 timmar 59 minuter