Bilder Vas, Kina, 1900-tal
Dekor i emaljfärger med figurer, höjd 12,5 cm, smärre slitage
Slutar om 32 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 34 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 36 minuter