Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
3 delar, diam. 6,5 - 9 cm, smärre slitage
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 400 SEK
Slutar om 1 timme 27 minuter
Slutar om 1 timme 29 minuter
Slutar om 1 timme 29 minuter