Auktioner Konst & Grafik Etsning, "Vadstället", Anders Zorn, 1912

Bilder Etsning, "Vadstället", Anders Zorn, 1912

Etsning, "Vadstället", Anders Zorn, 1912

6500 SEK

Värdering: - SEK

Signerad Zorn, bildmått 19,8 x 14, 3 cm. Något gulnat blad, ej examinerad ur ram.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Parti diverse

Värdering: 150

Bud: 150 SEK

Norrbotten

Bestick, 42 delar, "Amsterdam", Nilsjohan

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

ROYAL COPENHAGEN, skålfat, porslin, "Flora Danica", 1900-tal, II sortering

Värdering: 3 000

Bud: 2 800 SEK

Biltäcken, 2 st

Värdering: 150

Bud: 150 SEK

Norrbotten