Bilder Etsning, "Vadstället", Anders Zorn, 1912
Signerad Zorn, bildmått 19,8 x 14, 3 cm. Något gulnat blad, ej examinerad ur ram.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK