Bilder Golvvas, samt vas, Rörstrand
2 st, högsta höjd 50 cm, krackeleringar samt skador
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 120 SEK
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 000 SEK