Bilder Porträtt, blyerts, Mauritz Karström
Porträtt, blyerts, Mauritz Karström
Kvinnoporträtt, signerad samt daterad -00, bildmått 40 x 32 cm.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 58 minuter