Bilder Skålar, Bertil Vallien, Boda-Åfors
2 st, överfångsdekor, signerade, samt numrerade, höjd 9 - 11 cm, smärre ytslitage.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 22 minuter
Slutar om 7 timmar 22 minuter