Bilder Skulptur, väska efter Hermés "Birkin"

Skulptur, väska efter Hermés "Birkin"

3000 SEK

Värdering: - SEK

Patinerad brons, bredd 45 cm, höjd 50 cm. Smärre slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

ELDHUNDAR, 1 par, gjutjärn, 1800-/1900-tal

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

RING, 18k guld, med topas ca 1.20 ct och baguettslipade diamanter, tot vikt ca 7,3 g

Värdering: 18 000

Bud: 6 000 SEK

LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

RING, 14k vitguld, med smaragd och briljantslipade diamanter, tot vikt ca 3,2 g

Värdering: 3 000

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 6 minuter