Bilder Skulptur, Kjell Engman, Kosta Boda
I form av ansikte, signerad, samt numrerad, höjd ca 15 cm, gott skick.
Slutar om 3 timmar
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 2 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 4 minuter