Bilder Lockurna, Kina, 1900-tal
Polykrom dekor med växter, höjd 37 cm, smärre slitage, men knopp med lagning.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 3 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter