Bilder Olja på duk, Okänd konstnär
Sekelskifte 18/1900-tal, kvinnoporträtt, bildmått 77 x 62 cm, krackeleringar, vågig duk. Troligen kopia av äldre målning.
BÅT Bayliner med Mercruiser motor V6 205hk, gått endast 20h, bara att lägga i och köra,renoverat skrov, nydragen el, elektriska trimplan, nerfällbara stolar, kapell och båttrailer modifierad för enklare upp och nedtagning av båten. (sidoruta på förarsidan sprucken batteri saknas)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 31 500 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 6 minuter