Bilder Olja på pannå, Nils Asplund
Porträtt, signerad, bildmått 39 x 31 cm, mindre spikhål i pannå.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 17 minuter
Slutar om 7 timmar 17 minuter