Bilder Ljusstake, Barock
1700-tal, mässing, höjd 17 cm, åldersrelaterat slitage.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 3 timmar 26 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 3 timmar 26 minuter
Slutar om 3 timmar 26 minuter