Bilder Ljusstakar
4 par, 18/1900-tal, högsta höjd 18 cm. Bruksslitage.
Oljemålning Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Gräsänder. Signerad. Olja på duk, 42x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 51x66 cm, yttermått inklusive ram: 66x81 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK